ks bus, Ing. Šimon Kotačka, autobusová doprava

Autobusová
doprava

Provozování autobusové dopravy pozastaveno. O případném obnovení budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Vítejte!
Ve společnosti KS Bus

Naše společnost je provozována na základě koncese a odborné způsobilosti dopravce udělené přímo majiteli, dále jsme držitelem živnostenského oprávnění provozování činnosti cestovní agentury a průvodcovské činnosti v oblasti cestovního ruchu.

Nabízíme svou spolupráci cestovním kancelářím a agenturám, kdy jsme připraveni nabídnout našim klientům komplexní služby v oblasti cestovního ruchu (doprava, ubytování, prohlídky, průvodce apod.) s hlavním důrazem na … 

. . . VAŠI úplnou spokojenost!

Ing. Šimon Kotačka

jednatel

individuální přístup

100% spokojenost

k dispozici 365 dnů v roce

NÁŠ
AUTOBUS

BOVA Magiq mh3 3259ek

Jedná se o zájezdový autobus značky BOVA nizozemského výrobce. Byl vyrobený a poprvé registrovaný v červnu roku 2010 v Německu. Od října 2016 je evidován v registru silničních vozidel České republiky. V majetku společnosti KS Bus s.r.o. je od července roku 2020. Autobus je ve velmi komplexní výbavě (viz níže) a splňuje předpisy pro provoz na pozemních komunikacích po celé Evropě. Motor značky DAF o výkonu 460 PS splňuje emisní třídu EURO 5, současně ve spojení s 12stupňovou robotizovanou převodovkou ZF Sachs a pohodlnými nastavitelnými sedadly s možností vysunutí do uličky zajišťuje maximální komfort pro cestující včetně řidiče i při dlouhých mezinárodních cestách.

NAŠE SLUŽBY

1.

Osobní přeprava

Nabízíme Vám spolehlivou, pohodlnou a bezpečnou cestu na Vaše dovolené, výlety a jiné akce. Naše služby jsou určené pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, státní či soukromé organizace a všechny, kteří potřebují přepravit větší skupinu osob, například sportovní týmy, umělecké nebo zájmové soubory a nebo školní výlety, svatby, tábory, exkurze apod. 

KE STAŽENÍ

POPTÁVKA PŘEPRAVY

Všechny pole označené " * " jsou povinné.

PODROBNÁ POPTÁVKA PŘEPRAVY

Všechny pole označené " * " jsou povinné.
Podrobná poptávka přepravy

KONTAKTY

Ing. Šimon Kotačka

jednatel

KS Bus s.r.o.
Veverské Knínice 105, 664 81

Veverské knínice 105
664 81